Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/studiokobiet/domains/studiokobiettychy.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/studiokobiet/domains/studiokobiettychy.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61 Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/studiokobiet/domains/studiokobiettychy.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/studiokobiet/domains/studiokobiettychy.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61 O nas - Studio kobiet Tychy

Studio Kobiet Tychy

To miejsce stworzone przez kobiety i dla kobiet, w którym kompleksowo zadbasz o swoje ciało i to jak je postrzegasz. Zależy nam, abyś czuła się komfortowo, dlatego w przytulnym wnętrzu i towarzystwie wolnym od ocen, pomożemy Ci się o siebie zatroszczyć.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów modelowania sylwetki z różnymi formami aktywności fizycznej, a także usługi z zakresu dietetyki oraz kosmetologii estetycznej. Do Twojej dyspozycji jest również wykwalifikowany zespół, który służy merytoryczną wiedzą, motywuje w dążeniu do zmian i wspiera, kiedy na horyzoncie pojawiają się czarne chmury.

Czekamy na Ciebie!

My

Dorota Błaszczyk

Właściciel

Martyna Waluś

Manager

Zmień swoje życie z nami!

Zobacz jak to zrobiły nasze klientki!

Cart
  • No products in the cart.