Icoone Tychy

Przedstawiamy Ci zabieg Icoone, z którego możesz skorzystać w naszym Studio Kobiet w Tychach. Jest to nieinwazyjna procedura medycyny estetycznej, która wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak systemy vacuum, rolki i światło podczerwone, w celu poprawy wyglądu skóry, redukcji cellulitu, ujędrnienia ciała oraz stymulacji mikrokrążenia. Jest to popularna metoda w dziedzinie modelowania sylwetki i poprawy kondycji skóry. Efekty procedury zostały potwierdzone w badaniach klinicznych.

Icoone to tylko jeden z licznych dostępnych w naszym gabinecie zabiegów modelujących sylwetkę. Oferujemy także m.in. procedurę kriolipolizy. Aby dobrać odpowiedni zabieg, zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami.

Jak działa urządzenie Icoone?

Icoone wyróżniają innowacyjnie skonstruowane głowice, które wykorzystują aż 3 rodzaje podciśnienia. Rolki w głowicach zostały wyposażone w mikrootworki, dzięki czemu urządzenie działa na każdy milimetr skóry. Zabieg przyspiesza krążenie krwi i limfy, odżywiając w ten sposób opracowywane tkanki. W czasie masażu stymulowana jest także synteza kolagenu i elastyny – głównych składników odpowiedzialnych za jędrność, gładkość i świeżość skóry. Z zabiegu korzystają nie tylko osoby chcące poprawić kondycję skóry, ale przede wszystkim te, którym zależy na pozbyciu się tkanki tłuszczowej i cellulitu. Na skutek masażu Icoone dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych, których zawartość jest następnie naturalnie metabolizowana przez organizm. W trakcie zabiegu Icoone można ujędrnić także piersi – jest to możliwe poprzez ujędrnienie i napięcie skóry.

Jak wygląda zabieg Icoone?

Zabieg Icoone na ciało podzielony jest na dwa etapy, które trwają łącznie ok. 60 min. Kosmetolog rozpoczyna od przeprowadzenia 20-minutowego masażu całego ciała, by następnie skupić się na konkretnym, wskazanym przez klientkę obszarze. Poszczególne programy mają za zadanie np. podnieść pośladki, zredukować cellulit, wyszczuplić brzuch, zarysować talię, wymodelować uda czy zredukować najgłębiej zlokalizowane tkanki tłuszczowe.

Przeciwwskazania do masażu Icoone

Jak każda procedura wykonywana w gabinecie kosmetologicznym, tak i masaż Icoone obarczony jest pewnymi przeciwskazaniami. Są to:

  • nowotwory,

  • stany zapalne skóry i otwarte rany,

  • ciąża,

  • zapalenie żył,

  • zaburzenia krzepliwości krwi,

  • rozrusznik serca,

  • choroby infekcyjne,

  • długotrwałe przyjmowanie sterydów,

  • uczulenie na światło.