Kriolipoliza Tychy

Starania w poszukiwaniu idealnej metody na pozbycie się uciążliwych kilogramów nie ustają. Niestety, czasem może się okazać, że sama dieta i ćwiczenia nie wystarczą. Warto wówczas włączyć do swoich działań także odpowiednie zabiegi kosmetyczne. Przedstawiamy Ci najnowszą procedurę do redukcji tkanki tłuszczowej dostępną w naszym gabinecie w Tychach – kriolipolizę z elektroporacją! To połączenie kriolipolizy, elektroporacji oraz fali uderzeniowej/akustycznej! Efekty zabiegów są widoczne 2 razy szybciej w stosunku do tradycyjnej kriolipolizy!

Jak wygląda zabieg kriolipolizy?

Każdy z wykonywanych w naszym studio zabiegów poprzedzony jest indywidualną konsultacją ze specjalistą, w czasie której analizujemy Twoje potrzeby, wykluczamy ewentualne przeciwskazania i omawiamy przebieg procedury. Ważne jest także wykonanie pomiarów sylwetki, które pozwolą na kontrolowanie efektów kriolipolizy. Pierwszym etapem samego zabiegu jest nałożenie na wybraną przez Ciebie partię ciała membrany pokrytej żelem, która chroni przed odmrożeniami. Następnie za pomocą specjalnej głowicy skóra i znajdujące się pod nią tkanki są zasysane i chłodzone. W czasie procedury wykorzystywana jest także fala uderzeniowa/akustyczna, która poprzez stworzenie mikrootworów w błonie komórkowej powoduje dwa razy szybszą redukcję tkanki tłuszczowej w porównaniu do tradycyjnych zabiegów kriolipolizy. Czas trwania kriolipolizy z elektropolacją to ok. 30-40 min. Podobnie jak liposukcja kawitacyjna, jest to zabieg nieinwazyjny.

Efekty kriolipolizy i zalecenia po zabiegu

Zaraz po zakończeniu zabiegu ciało może być delikatnie obolałe, wrażliwe na dotyk i zaczerwienione, jednak są to naturalne, nieszkodliwe skutki uboczne kriolipolizy, które powinny samoistnie ustąpić. Procedura nie wymaga okresu rekonwalescencji, więc od razu możesz wrócić do swoich codziennych zadań. Najbardziej pożądanym efektem kriolipolizy jest utrata tkanki tłuszczowej i pozbycie się uporczywego cellulitu. Na widoczne rezultaty należy jednak poczekać kilka tygodni ze względu na naturalny czas trwania stymulowanego podczas kriolipolozy rozpadu komórek tłuszczowych.