Makijaż permanentny Tychy

W naszym Studio Kobiet w Tychach, oprócz zabiegów pielęgnacyjnych, wykonujemy także makijaż permanentny. Jest to bezpieczna metoda, która trwale podkreśli Twoje brwi, oczy czy usta. Polega na aplikacji barwnika pod powierzchnię naskórka. Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny utrzymuje się około 1,5 – 2 lat. Warto podkreślić, że jego trwałość zależy od wielu czynników: typu i kondycji skóry, właściwej pielęgnacji po wykonanym zabiegu czy systematycznego uzupełniania barwnika.

Jakie są zalety makijażu permanentnego?

Omawiany zabieg to rozwiązanie często wybierane przez osoby, które prowadzą aktywny tryb życia i cenią swój czas. Wśród najważniejszych zalet makijażu permanentnego wyróżnia się:

  • oszczędność czasu,

  • świetny wygląd niezależnie od sytuacji czy pory dnia,

  • wyrównanie asymetrii,

  • poprawę wyrazistości oczu, kształtu brwi czy też optyczne powiększenie ust.

Aby makijaż prezentował się tak, jak powinien, pamiętaj także, aby zadbać o kondycję swojej skóry. Nasi specjaliści z pewnością wybiorą dla Ciebie najbardziej odpowiedni zabieg, np. masaż kobido.

Korekta makijażu permanentnego

Klientki, u których wykonano już ten rodzaj zabiegu, mogą skorzystać także z korekty makijażu permanentnego. Polega ona na dostosowaniu lub poprawieniu już nałożonego wcześniej pigmentu. Może to obejmować zmianę kształtu, koloru lub intensywności barwnika w celu osiągnięcia pożądanych efektów. Korektę wykonujemy zarówno ze względu na naturalne wytracanie się pigmentu oraz zmieniające się preferencje klientki, jak i ewentualne błędy popełnione przez inne kosmetyczki.